Blog Klaun Rzeszów

Blog o organizacji zabaw dla dzieci i nie tylko na urodziny, komunie, wesela oraz duże imprezy plenerowe.

Palmonutka animator czasu wolnego i klaun dla dzieci Rzeszów zajmują się organizacją imprez dla dzieci. Może to być klaun na wesele Rzeszów, animator na komunie Rzeszów czy też żywa maskotka na każdą imprezę. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i szerokiemu zapleczu sprzętowego jesteśmy w stanie poderwać do tańca i zabawy wszystkie dzieci. Każdą ofertę konsultujemy i dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i wieku dzieci.Odwiedzamy również szkoły i przedszkola organizujemy dzieciom czas łącząc naukę izabawę.

Czytaj dalej...

23
Jul
July 23, 2017, 1:34 pm

W dzisiejszym artykule będziemy chcieli zwrócić uwagę czym kierować się przy wyborze fotobudki. Często otrzymujemy wiadomości oraz zapytania jaką fotobudkę wybrać co jest przy wyborze najważniejsze. Dzisiaj w skrócie przedstawimy najważniejsze punkty czym kierują się najczęściej Nowożeńcy, a czym, należy się kierować. Młodzi najczęściej kierują się ceną. Jednak należy pamiętać, że każda fotobudka może mieć różnej jakości sprzęt. kamera internetowa a dobry aparat wpływa znacząco na zdjęcia, czy profesjonalna drukarka termosublimacyjna, a tania drukarka. Często zdjęcia wykonane z kiepskiej jakości fotobudki są ciemne, a wywołanie ich w dużym formacie powoduje nakładanie ziarna, co sprawia, że zdjęcia są rozmazane lub nieczytelne.

Czytaj dalej...

Na każdej imprezie na której są dzieci dużym zainteresowaniem jest malowanie twarzy. Aby malowanie twarzy było bezpieczne należy wiedzieć na co zwrócić uwagę i o tym chcemy dzisiaj powiedzieć.

Czytaj dalej...

Czym zająć dzieci na weselu? Oto odwieczne pytanie, które zadaje sobie nie jedna para planując wesele i licząc zaproszone na wesele dzieci. Często dzieci pozostawione same sobie nudzą się po jakimś czasie dostępnym placem zabaw, czy tańczeniem na sali. Dlatego, też niektóre pary rezygnują z zapraszania dzieci na wesele. Cóż, to Wasz dzień, Wasza uroczystość i to Wy decydujecie kogo chcecie zapraszać a kogo nie. Jednak my podamy kilka pomysłów jak zorganizować dzieciom czas aby dzieci nie nudziły się na weselu.

Czytaj dalej...

Balony z helem cieszą się coraz większą popularnością na ślubie. Często przyszłe Pary Młode decydują się na pudło wypełnione balonami na hel, inaczej pudło niespodzianka z balonami na hel. Dzisiaj chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to jakie warunki trzeba spełnić aby taka realizacja mogła dojść do skutku.

Czytaj dalej...