Blog Sample Blog Description 2019-05-28T23:51:09+02:00 Elżbieta Kozik - Bundyra https://www.klaunrzeszow.pl/blog Klaun dla dzieci Rzeszów https://www.klaunrzeszow.pl/blog/klaun-dla-dzieci-rzeszow 2019-05-28T23:51:09+02:00 2019-05-28T23:51:09+02:00

Palmonutka animator czasu wolnego i klaun dla dzieci Rzeszów zajmują się organizacją imprez dla dzieci. Może to być klaun na wesele Rzeszów, animator na komunie Rzeszów czy też żywa maskotka na każdą imprezę. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i szerokiemu zapleczu sprzętowego jesteśmy w stanie poderwać do tańca i zabawy wszystkie dzieci. Każdą ofertę konsultujemy i dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i wieku dzieci.Odwiedzamy również szkoły i przedszkola organizujemy dzieciom czas łącząc naukę izabawę.

Co możemy Ci zaproponować?

Klaun Rzeszów z wielką radością i zapałem przeniesie Twoje dzieci do krainy przygód i marzeń. Poprowadzi scenariusz w oparciu o Bal księżniczek, czy wyruszy z dziećmi na wyprawę na pirackim statku, albo zwiedzi z nimi indiańską wioskę. A na największych śmiałków czeka przygoda w dżungli. W każdym z programów na pewno nie zabraknie świetnej zabawy w tym: zabaw ruchowych, sportowych, muzycznych, gier i konkursów, zabaw kreatywnych. Klaun nie tylko występuje w swojej roli, ale dodatkowo możemy zaproponować zabawy z Elsą z Krainy Lodu lub ulubionym zwierzątkiem Twojego dziecka np., Słoniem lub Tygrysem.

Oferta jaką proponujemy opiera się na zabawach prostych i przyjemnych jak i tych trudniejszych wymagających skupienia i wysiłku. Proponujemy dzieciom nowe, niespotykane zabawy jak i również najlepsze zabawy z naszego dzieciństwa. Podczas prowadzenia zajęć stawiamy na radość i zadowolenie dzieci i bezpieczeństwo.

Atrakcje jakie możemy zapewnić to:

 • Malowanie twarzy;
 • Zabawy muzyczne;
 • Zabawy z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego;
 • Zabawy integracyjne;
 • Piniata do robijania
 • Modelowanie baloników;
 • Zamykanie dzieci w bańce mydlanej;
 • Wielkie bańki mydlane;
 • Bańki mydlane z wytwornicy;
 • Gry zespołowe;
 • Zawody sportowe;
 • Konkursy z gadżetami;
 • Wynajem Dmuchańców
 • I wiele innych.

zabawa z klaunami podczas karnawału w szkole

Nasza firma stawia na jakość usług dlatego też pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie animacyjnym z atestami i antyalergicznymi farbkami do malowania twarzy. Zlecenia wykonujemy na światowych markach takich jak: Snazaroo, Klanza, Akson, Tuban

]]>
Czym kierować się podczas wyboru fotobudki na wesele? https://www.klaunrzeszow.pl/blog/wybor-fotobudki-na-wesele 2017-07-23T13:34:00+02:00 2017-07-23T13:34:00+02:00

W dzisiejszym artykule będziemy chcieli zwrócić uwagę czym kierować się przy wyborze fotobudki. Często otrzymujemy wiadomości oraz zapytania jaką fotobudkę wybrać co jest przy wyborze najważniejsze. Dzisiaj w skrócie przedstawimy najważniejsze punkty czym kierują się najczęściej Nowożeńcy, a czym, należy się kierować. Młodzi najczęściej kierują się ceną. Jednak należy pamiętać, że każda fotobudka może mieć różnej jakości sprzęt. kamera internetowa a dobry aparat wpływa znacząco na zdjęcia, czy profesjonalna drukarka termosublimacyjna, a tania drukarka. Często zdjęcia wykonane z kiepskiej jakości fotobudki są ciemne, a wywołanie ich w dużym formacie powoduje nakładanie ziarna, co sprawia, że zdjęcia są rozmazane lub nieczytelne.

Spytacje więc, czym się kierować przy wyborze fotobudki. Na pewno pierwszą najważniejszą rzeczą musi być zwrócenie uwagi czy chcemy zapłacić mało i mieć kiepskie zdjęcia, czy zapłacić więcej i mieć dobrej jakości zdjęcia. Dlatego nie powinniśmy się bać spytać w jakiś sprzęt wyposażona jest fotobudka:

Sprzęt

Na jakość zdjęć składa się sprzęt wykorzystany do robienia zdjęć. Często w fotobudkach znajduje się zwykły aparat kompaktowy. Jednak w tańszych opcjach fotobudki znajduje się kamera internetowa. Standardowo najczęściej umieszczany jest aparat firmy Canon, który dzięki swoim parametrom pozwala na uzyskanie zadowalających zdjęć z fotobudki. Ważną rolę odgrywa także oświetlenie. Każda fotobudka powinna być dodatkowo wyposażona oświetlenie. Najlepiej jeśli aparat znajduje się wewnątrz lamp, gdyż to pozwala na równomierne doświetlenie zdjęcia. Trzeci element, który ma kluczowe znaczenie jest drukarka. . Istnieje wiele drukarek, lecz nie każda się do tego nadaje – jedne drukują bardzo długo, w innych zaś trzeba co 20 zdjęć dokładać papier. Na rynku istnieje wiele drukarek, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie fotobudki z drukarką termosublimacyjną. technologia sublimacyjna pozwala na szybkie ok. 10 sekundowe, wydruki zdjęć. Zdjęcia wydrukowane z takiej drukarki są bardzo trwałe i odporne na wodę oraz odporne na promieniowanie UV, co sprawia, że nie blakną. System rolkowy zastosowany w drukarkach termosublimacyjnych sprawia, że nie trzeba wymieniać papieru co kilkanaście zdjęć, a możemy bez przerwy drukować ok. 700 zdjęć.

Personalizacja fotobudki pod życzenie Klienta

Każdy ma inny gust, dlatego bardzo ważne aby ramka do zdjęć była zaprojektowana zgodnie z życzeniem Klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość różnorodnego wyboru teł. Kierując się dobrą zabawą można skorzystać z dużego wyboru gadżetów imprezowych: peruki, zabawne okulary i inne atrybuty, które sprawią, że zabawa jest jeszcze bardziej ciekawsza.

Wygląd fotobudki i obsługa fotobudki

Jeśli chodzi o wygląd fotobudki mamy szeroki wachlarz wyboru od kolorystyki po wykonanie fotobudki z drewna. Fotobudka powinna cechować się estetycznym wykonaniem, być elegancka i wpasowywać się w klimat danej imprezy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę czy mamy zapewnioną obsługę fotobudki oraz osobę, która pomaga np. osobom starszym skorzystać z fotobudki.

Cena

Mając już ustalone kryteria, które nas interesują możemy kierować się ceną. Wtedy możemy wybrać w danej cenie najatrakcyjniejszą dla nas opcję. Warto dodatkowo zwrócić też uwagę na dodatki jak: prywatna galeria online, czy księga gości, zdjęcia na pendrivie.

Myślę, że w skrócie napisaliśmy czym kierować się przy wypożyczeniu fotobudki na wesele i inne okoliczności. A może Wy macie jeszcze jakieś propozycje. Jeśli tak, koniecznie dajcie nam znać.

]]>
Malowanie twarzy - wszystko co potrzebujesz wiedzieć https://www.klaunrzeszow.pl/blog/malowanie-twarzy 2017-07-10T13:34:00+02:00 2017-07-10T13:34:00+02:00

Na każdej imprezie na której są dzieci dużym zainteresowaniem jest malowanie twarzy. Aby malowanie twarzy było bezpieczne należy wiedzieć na co zwrócić uwagę i o tym chcemy dzisiaj powiedzieć.

Wybierając sprzęt należy zwrócić uwagę czy jest hipoalergiczny i bezpieczny dla dzieci, dlatego nie polecam tanich farbek do malowania twarzy, gdyż często posiadają składniki alergenne. Często rodzice zadają pytanie czy można samemu wymalować dziecko? Oczywiście można, ale nie należy szukać oszczędności w materiałach.

Do malowania twarzy firmy oferują kredki, farbki pojedyncze, farbki w paletach. Wybierając produkt należy zwrócić uwagę co chcemy namalować: kredki są tłuste i ciężko zmywa się je z twarzy, a po drugie malunek wykonany profesjonalnymi farbkami wygląda lepiej. Najlepszą firmą oferującą farbki w przeciętnej cenie jest firma Snazaroo. Koszt jednej farbki ok 17 zł. Można kupić również całą paletę farb. Opróćz farb potrzebne są pędzelki do malowania twarzy o różnej grubości oraz gąbki do pokrywania całej powierzchni skóry. farby do malowania twarzy - facepainting

Dlatego zanim wybierzemy firmę, animatora dla dzieci lub profesjonalnego facepaintera warto zwrócić uwagę na sprzęt z jakim przychodzi.

Malowanie


Przystępując do malowania można przygotować sobie katalog z wzorami, z którego pociechy wybiorą malunek, który chcą mieć na twarzy. Malując twarz należy pamiętać, że zaczynamy zawsze od najjaśniejszych kolorów, a kontur zostawiamy na sam koniec. Oczywiście pamiętamy o pomijaniu okolicy oczu w przypadku małych dzieci. Gotowy wzór namalowany na twarzy pokazujemy dzieciom i z doświadczenia jako animator mogę powiedzieć, że przeważnie każdy rysunek sprawia dzieciom niesamowitą radość. A jeszcze więcej frajdy mają dzieci, kiedy to one mogą pomalować mamę lub tatę w bajeczny wzór. malowanie wzoru na twarzy dziecka - facepainting

Zmywanie


Zmykanie rysunku jest bardzo proste w przypadku farb wystarczy woda z delikatnym mydłem, w przypadku kredek rysunek jest ciężej zmyć, gdyż farby mają konsystencję szminki, więc polecam chusteczki nawilżające.

Podsumowując, wybierając profesjonalistę należy zwrócić jakich farb używa do malowania twarzy, w przypadku samodzielnego malowania należy zakupić farby hipoalergiczne aby nie uczulały dzieci, pędzelki, gąbki i do roboty.

Życzę powodzenia.

]]>
Czym zająć dzieci na weselu? Atrakcje dla dzieci na wesele - 9 porad https://www.klaunrzeszow.pl/blog/atrakcje-na-wesele-dla-dzieci 2017-07-05T13:34:00+02:00 2017-07-05T13:34:00+02:00

Czym zająć dzieci na weselu? Oto odwieczne pytanie, które zadaje sobie nie jedna para planując wesele i licząc zaproszone na wesele dzieci. Często dzieci pozostawione same sobie nudzą się po jakimś czasie dostępnym placem zabaw, czy tańczeniem na sali. Dlatego, też niektóre pary rezygnują z zapraszania dzieci na wesele. Cóż, to Wasz dzień, Wasza uroczystość i to Wy decydujecie kogo chcecie zapraszać a kogo nie. Jednak my podamy kilka pomysłów jak zorganizować dzieciom czas aby dzieci nie nudziły się na weselu.

 1. Pierwsza rzecz jaką trzeba wziąć pod uwagę to wiek dzieci na weselu- co innego będzie interesować małe dzieci a co innego większe. Dlatego też, atrakcje dla dzieci na weselu muszą być dobrane pod ich wiek, tak aby dzieci się nie nudziły i odciążyły rodziców dająć im również pobawić się na weselu i porozmawiać ze znajomymi.
 2. Dzieci można zaangażować na weselu już od samego początku do zrobienia np. kółeczka wokół Państwa Młodych do pierwszego tańca, czy do sypania kwiatami. W przypadku osobnego stołu dla dzieci warto poeksperymentować z tym, aby zorganizować im kącik w którym mogą spędzić część czasu. Dla mniejszych dzieci można przygotować kącik edukacyjny: basen z kulkami, klocki drewniane, puzzle piankowe, kolorowanki. Dla starszych dzieci słomki konstrukcyjne z których mogą budować przeróżne budowle, postacie, puzzle, bierki, gry planszowe. Dla dziewczynek np. kącik piękności, gdzie dziewczynki mogą wyczarować dla każdego naszyjnik, czy przepiękną bransoletkę. atrakcje dla dzieci na weselu - kącik dla dzieci
 3. Jeśli chodzi o jedzenie, to w przypadku dzieci trzeba wziąć pod uwagę, że często dzieci nie lubią jeść potraw serwowanych na weselach. Dlatego też warto zastanowić się czy specjalnie dla dzieci nie zamówić np. pizzy, frytek, kurczaka, makaronu- typowe menu dziecięce. Wybierając menu dla dzieci warto poradzić się menagera lokalu, gdyż personel korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia wie po co najchętniej dzieci sięgają na weselu. Dobrym pomysłem jest również podanie potrawy dla dzieci w sposób atrakcyjny- może przypominać zwierzątko, samolot, helikopter. Na pewno na stole dzieci nie może zabraknąć słodkości. Dzieci uwielbiają owoce, słodkie smakołyki, które są też pewnego rodzaju atrakcją dla dzieci.
 4. Kolejną atrakcją może być plac zabaw. Wybierając lokal, w którym odbędzie się wesele, na którym będą dzieci trzeba zwrócić uwagę , czy plac zabaw jest czysty, bezpieczny dla dzieci. Czy posiada oświetlenie. Jednym słowem czy jest przyjazny dla dzieci. Im lepiej wyposażony plac zabaw tym dzieci mają więcej atrakcji, z których mogą skorzystać. Plac zabaw dla dzieci na weselu

  plac zabaw dla dzieci /©Carl Wycoff

 5. Animator dla dzieci na wesele to osoba, która zajmie się dziećmi i zorganizuje im dodatkowe atrakcje. Często animatorzy poprowadzą zabawę dla dzieci, przypilnują dzieci na placu zabaw, czy zorganizują dzieciom czas wolny malując dzieciom twarze, modelując balonowe zoo: miecze, szable, serca, pieski i wiele innych wzorów. Animator to również osoba, która puści kolorowe bańki z wytwornicy, czy wykona duże bańki XXL, a na największych miłośników baniek czeka zamykanie w bańce. Profesjonalny animator klaun dla dzieci na wesele
 6. Świetnym pomysłem jest również zakup jednorazowych aparatów dla dzieci, dzięki którym dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwy fotograf i wykonywać zdjęcia, a później ze zrobionych zdjęć można wykonać album lub galerię.
 7. Wynajem dmuchańców, czyli dmuchane atrakcje dla dzieci to atrakcja idealna...
]]>
Wypuszczanie balonów z helem na ślubie / weselu https://www.klaunrzeszow.pl/blog/wypuszczanie-balonow-na-slubie-weselu 2017-07-04T17:34:00+02:00 2017-07-04T17:34:00+02:00

Balony z helem cieszą się coraz większą popularnością na ślubie. Często przyszłe Pary Młode decydują się na pudło wypełnione balonami na hel, inaczej pudło niespodzianka z balonami na hel. Dzisiaj chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to jakie warunki trzeba spełnić aby taka realizacja mogła dojść do skutku.

Planując wypuszczenie balonów napełnionych helem do nieba należy uzyskać zezwolenie Państwowej Agencji Żeglugi Powietrznej, gdyż balony z helem, które unoszą się ponad ziemię, czasem dodatkowo wyposażone w diody led (świecące balony led z helem) mogą zakłócić ruch lotniczy. Dlatego też, jeśli planujemy wypuścić balony na hel powinniśmy z co najmniej 10 dniowym wyprzedzeniem zgłosić taki fakt. Zgłoszenia takiego można dokonać poprzez formularz dotyczący tzw. zgłoszenia propozycji przeprowadzenia pokazów z użyciem balonów/lampionów w przestrzeni wykorzystywanej do żeglugi powietrznej. W formularzu należy podać czas i miejsce pokazu. W większości przypadków zgłaszane pokazy balony z helem na weselu uzyskują zezwolenie.

balony z helem na ślub wesele

]]>
Jak zorganizować urodziny dla dziecka? https://www.klaunrzeszow.pl/blog/jak-zorganizowac-urodziny-dla-dziecka 2017-06-27T17:34:00+02:00 2017-06-27T17:34:00+02:00

Urodziny dziecka to nie lada wyzwanie dla wielu rodziców. W dzisiejszym artykule podpowiemy jak najlepiej zorganizować urodziny dziecka, jak je rozplanować oraz jak sprawić, aby dziecko było zadowolone z nich. Planując urodziny należy zastanowić się przede wszystkim nad miejscem.

Można urodziny zrobić np. na sali zabaw, sali bankietowej, czy np. w domu. Czym się cechuje każde miejsce? Otóż wybierając urodziny na sali zabaw, na pewno się one sprawdzą dla młodszej grupy wiekowej. Dzieci mają zapewnioną atrakcję w postaci klatki z kulkami, toru przeszkód, czy jeździków, gier na PS3, karaoke. Planując urodziny dla nastolatków można postawić na coś bardziej oryginalnego jak np. kręgielnia, impreza w stylu Disco lub fluoro party. Wybierając urodziny w domu, mamy większą możliwość poszaleć, jednak musimy jasno dać dzieciom do zrozumienia co im wolno a czego nie. Planując rezerwacje sali na urodziny najlepiej robić to min. z wyprzedzeniem miesięcznym, a zależności od popularności danego miejsca oraz zainteresowaniem nim. sala zabaw dla dzieci na urodziny dla dziecka - sala zabaw w jarosławiu

Tort to kolejny ważny element, wybierając tort robiony przez kogoś termin oczekiwania potrafi być zawrotny, więc zanim zaplanujemy urodziny i wyślemy zaproszenia warto zamówić tort oraz zarezerwować lokal. tęczowy tort na urodziny dziecka

Po wybraniu lokalu i tortu należy zwrócić uwagę na pozostałe jedzenie. Inaczej wygląda menu dla dzieci, a inaczej dla nastolatków. Dla dzieci duży nacisk można postawić na rzeczy, które nie tylko wyglądają kolorowo, apetycznie dla dzieci, ale są przede wszystkim "proste". Warto wybrać najprostsze rzeczy: makaron, pizza, kanapki. Oczywiście nie może zabraknąć jakiś smakołyków. Dla nastolatków możemy pokusić się o dania bardziej wymyślne.

Kolejną rzeczą będzie styl imprezy. W przypadku najmłodszej grupy dzieci tematykę imprezy możemy oprzeć w zależności o ulubioną bajkę. Stawiając na atrakcje dla najmłodszych świetnie tutaj się sprawdzi: zabawa z klaunem na urodziny, czy animator dla dzieci Rzeszów, który nie tylko wymaluje dzieciom buzie, czy wymodeluje baloniki, ale i poprowadzi zabawę. Z innych atrakcji świetnie się sprawdzą: bańki, wata cukrowa, candy bar, balony na hel. animator dla dzieci elza z krainy lodu

Dla nastolatków zabawę można oprzeć o jakiś akcent: jeśli dzieci lubią śpiewać można spróbować zrobić karaoke, doświadczenia, eksperymenty, czy fluoro party, albo warsztat robienie lizaków, czy kolorowych własnych unikalnych koszulek, warsztat lepienia z gliny, czy np. występ cyrkowy połączony z warsztatami cyrkowymi.

Ostatnim elementem to dekoracja sali. Dla fanów dbania o najmniejsze detale warto zadbać o niepowtarzalny wystój. Do wystroju sali urodzinowej, można wykorzystać balony na hel i np. udekorować sufit balonami na hel, czy np. zamówić sobie balony cyfry na urodziny, albo zrobić świetną atrakcje na stoły. W przypadku braku pomysłu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmują się dekorowaniem sal, zgodnie z typem imprezy, upodobaniami. udekorowana sala zabaw dla dzieci na urodziny dziecka - dekoracje balonowe, balony na hel, talerzyki na urodziny dziecka, kubeczki na urodziny dziecka

Aby wiedzieć jaki typ imprezy chcemy wybrać, należy pomyśleć jaki budżet chcemy przeznaczyć, gdyż koszty kształtują się różnie: zamówiony tort ok. 150 zł, wynajem sali w zależności od liczby dzieci ale ok. 300-600 zł, dekoracje balonowe ok. 100 zł. , jedzenie ok. 300 zł, dodatkowe atrakcje cena w zależności od stopnia i wyboru atrakcji.

Planując urodziny należy przygotować się na budżet ok. 800 zł

Podsumowując, urodziny dziecka to zarazem fajna niepowtarzalna niespodzianka dla dziecka, a dla rodzica często stres, bo trzeba to, czy tamto...

]]>
Oryginalne pomysły i atrakcje na wesele https://www.klaunrzeszow.pl/blog/pomysly-i-atrakcje-na-wesele 2017-06-21T13:34:00+02:00 2017-06-21T13:34:00+02:00

Dzisiaj podpowiemy co jakie atrakcje oraz pomysły można wykorzystać aby wesele było jeszcze bardziej oryginalne. Skupimy się na wszystkich detalach. Wszystkim Młodym parom zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko wzruszająca, ale i wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Dlatego jak myślicie jakie atrakcje można zamówić aby wesele było efektowne, a przede wszystkim atrakcyjne dla wszystkich gości. Coraz częściej, aby osiągnąć ten cel nie wystarczy dobry zespół, czy Dj, piękna sala. Obecnie Młode Pary sięgają po coraz oryginalniejsze pomysły tym samym podnosząc poprzeczkę. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę wielu nietypowych atrakcji na wesele.

Atrakcje ślubne po ceremonii


Wypuszczenie balonów na hel z pudła przez Parę Młodą


Balony od zawsze towarzyszyły podczas dekoracji wesela. Obecnie modną atrakcją są balony na hel. Dlatego też coraz częściej można zamówić pudło wypełnione balonami na hel. Pudło z balonami na ślub najczęściej jest stawiane przy wyjściu pary młodej z kościoła, czy przed wejściem do sali weselnej. Kiedy Państwo Młodzi wychodzą np. z Kościoła takie pudło przystrojone w elegancki materiał czeka na nich jako niespodzianka. Wystarczy tylko podnieść pokrywę do góry, a z pudła wyleci ok. 100 szt. balonó1) wypełnionych helem. Całość tworzy bardzo efektowne widowisko.

Wypuszczanie gołębi przez Parę Młodą


Białe gołębie to symbol miłości, wierności oraz szczęścia, a ich wspólne wypuszczenie przez świeżo poślubionych, młodych ludzi jest bardzo romantycznym momentem. Wypuszczenie gołębi zazwyczaj występuje zaraz po uroczystości zaślubin przed Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. Przy organizowaniu takiej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę kilka opcji: ile będzie gołębi, czy gołębie będą wypuszczane z rąk czy może ze specjalnego kosza.

Bańki mydlane z wytwornicy


Bańki mydlane na wesele sprawią, że w ciągu kilku sekund obok Was będzie tysiące baniek mydlanych, co stworzy niesamowitą atmosferę, a także będzie to okazja do wykonania pięknych zdjęć w bańkowym szaleństwie. Wybierając bańki można wypożyczyć od firm specjalną wytwornicę, która pozwoli na zrealizowanie tego przedsięwzięcia. Im więcej wytwornic tym efekt piękniejszy. Przy korzystaniu z urządzeń typu wytwornica do baniek należy brak pod uwagę przyłącze do prądu.

Wystrzałowe tuby z konfetti


Tuby z konfetti to już coraz częstszy widok. Konfetti to zamiennik dawniej wykorzystywanego do tego celu ryżu. Należy zwrócić uwagę na to, że konfetti łatwiej pospr4żatać niż ryż, a także możemy sobie wybrać konfetti o różnych wzorach i kolorach: białe motyle, białe, czy czerwone serca, białe serpentyny itp. Ponadto tuby konfetti są bezpieczne, nie zawierają ładunków wybuchowych, a dzięki sprężonemu powietrzu tuby konfetti wyrzucane jest w górę na około 23 m. Aby efekt był niesamowity potrzeba minimum 4 tuby.

Szczudlate anioły - szczudlarze na ślub Podkarpacie


Anioł jest jednym z najpiękniejszych symboli. Anioł zwiastuje pomyślność i szczęście, dla innych może być Aniołem Stróżem chroniącym swoich podopiecznych. Ten wyjątkowy symbol może pojawić się również na Twojej uroczystości. Zaskocz wszystkich gości na Twoim weselu nietuzinkową atrakcją jaką są szczudlate anioły. Najczęściej po skończonej uroczystości zaślubin kiedy Państwo Młodzi wychodzą z Kościoła szczudlate anioły - para pięknych, ponad 2 metrowych aniołów może sypać płatkami róż lub wystrzelać tuby z konfetti. Przy składaniu życzeń nowożeńcom szczudlarze rozdają dzieciom cukierki oraz...

]]>
Balony z helem dla dzieci https://www.klaunrzeszow.pl/blog/balony-z-helem-dla-dzieci 2017-05-07T13:34:00+02:00 2017-05-07T13:34:00+02:00

Jedną z bardziej popularnych zabaw dla dzieci i dorosłych są zabawy z balonami wypełnionymi helem. Dzisiejszy artykuł chcielibyśmy zagadnieniom związanym z helem, w którym omówimy takie tematy jak: czy hel jest bezpieczny, jak można wykorzystać hel jako atrakcję dla dzieci podczas przyjęć.

Czy hel jest bezpieczny?


Hel jest najlżejszym bezpiecznym gazem. Jest niepalny. Jednak butlę należy przechowywać w miejscu zaciemnionym, nie narażoną na bardzo wysokie temperatury, gdyż zawiera gaz pod ciśnieniem co może skutkować to wybuchem. Wybuch butli z gazem stanowi zagrożenie dla zdrowia, ponieważ rozprężający się gwałtownie gaz powoduje znaczne obniżenie temperatury i może spowodować termiczne uszkodzenia oczy i skóry.

Często słyszy się o wybuchu balonu z helem, to jest fikcja. Najczęściej takie niebezpieczne balony są napełniane wodorem, który jest wybuchowym gazem, bardzo niebezpiecznym dla zdrowia ludzi. Drugie pytanie, myślę, że najważniejsze czy wciąganie helu jest niebezpieczne? Aby rozwiać Wasze wątpliwości mówimy, że w małym ilościach nie jest to niebezpieczne. Hel do balonów wdychany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci pozwala na zmianę barwy głosu, co sprawia, że mamy dużo zabawy przy tym.

Jednak należy wziąć pod uwagę to co pisaliśmy wcześniej i zachować umiar oraz zdrowy rozsądek. Oczywiście, hel do balonów wdychany w małych dawkach nie stanowi zagrożenia, choć ostrożność powinni zachować rodzice podczas zabaw dzieci z balonami na hel. Dużą rolę podgrywa również masa człowieka: większą dawkę helu mogą przyjąć dorośli, niż dzieci. Co prawda, Przypadki zatrucia helem zdarzają się niezwykle rzadko, jednak należy o tym pamiętać. Z drugiej jednak strony, nie można ulegać panice i zakazywać dzieciom korzystania z balonów wypełnianych helem. Ilość helu znajdująca się w balonach jest bezpieczna, można więc śmiało bawić się, wdychając hel i zmieniając tym samym swój głos.

Gdzie kupić hel?


Hel możemy kupić właściwie wszędzie. Dostawcy helu oferują nam wybór butli wielorazowej, która jest napełniana helem i dzierżawiona lub mamy do wyboru butle jednorazowego użytku. Warto pamiętać, że sama butla nie wystarczy potrzebny nam jest także reduktor, który pozwoli nam regulować ciśnienie w butli i napełnić balon helem.

Wybierając butle jednorazowe, nie ma co patrzeć ile sztuk balonów napełnimy z jednej butli tylko jaką ma objętość, ponieważ balony mają różną średnicę mierzoną w calach i do każdego balonu przychodzi różna objętość helu.

Oczywiście można skorzystać już z propozycji firm, które oferują napełnianie balonów helem i posiadają duże doświadczenie oraz wyróżniają się profesjonalizmem.

Jak można wykorzystać hel jako atrakcję dla dzieci?


hel możemy wykorzystać na różne sposoby. Jednym ze sposobów tak jak wspomnieliśmy może być zabawa z wdychaniem helu w małych ilościach, drugim najbardziej popularnym wykorzystaniem helu są dekoracje balonami na hel. Helem możemy napełnić każdy balon, jednak nie wszystkie będą się unosić do góry. Balony foliowe z postaciami bajek, okrągłe muszą mieć min. 18 cali, zaś balony foliowe cyfry min. 86 cm średnicy. Co do balonów lateksowych w zależności do czego je chcemy wykorzystać. najlepiej wybierać balony min. 10 calowe, wtedy mamy piękną dekorację sali weselnej, czy przyjęcia dla dzieci.

latające balony serca rozdane dzieciom w przedszkolu

Myślę, że troszkę rozwialiśmy wasze wątpliwości związane z napełnianiem balonów na hel. A czy Wy macie jakieś inne propozycje...

]]>
Atrakcje na pierwszą komunię, czyli co można zorganizować dla dziecka na komunii? - 9 przykładów https://www.klaunrzeszow.pl/blog/9-atrakcji-na-komunie-dla-dzieci 2017-04-26T13:34:00+02:00 2017-04-26T13:34:00+02:00

Pierwsza Komunia Św. to bardzo ważne przeżycie dla dziecka, ale także i najbliższych. Oprócz spotkań organizacyjnych, wyboru ubrania komunijnego należy zadbać o całą oprawę Komunii Świętej. Najczęściej rodzice decydują się na wynajem sali. W przypadku rezerwacji terminów dotyczących wynajmu sali na Komunię należy minimum rok szybciej zamawiać salę, napisać listę gości, ustalić menu z restauracją oraz zadbać o wszelkie najmniejsze szczegóły. W dniu Komunii obowiązków jest jeszcze więcej. Po uroczystej mszy i obiedzie dzieci poszukują jakiejś rozrywki. Dlatego też chcieliśmy polecić jakie atrakcje warto wybrać na pierwsza komunię, tak aby dzieci się nie nudziły.

Animator na komunię dla dzieci - Smerfy

Animator na komunię

Animator dla dzieci Rzeszów to osoba, która świetnie zorganizuje dzieciom zabawę, tak aby dzieci miały czas dobrze zaplanowany. Profesjonalny animator nie tylko powinien mieć duże zaplecze zabaw, ale także powinien dobierać zabawy bezpieczne dla dzieci. Animator czasu wolnego dla dzieci to osoba, którą cechuje duże poczucie humoru, stanowczość oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Animator oprócz zabaw wymaluje również dzieciom twarze, wymodeluje baloniki, puści bańki z wytwornicy, wykona pokaz dużych baniek mydlanych czy zrobi zamykanie w bańce mydlanej.

klaun dla dzieci na komunie

Klaun na komunię

Jeśli dzieci lubią kiedy jest kolorowo i wystrzałowo to wybiorą na pewno zabawę z Klaunem, który przebrany w kolorowy strój wykona kilka sztuczek iluzjonistycznych i wciągnie do zabawy z dziećmi nawet dorosłych. Klaun to osoba o wielkim potencjale, która nie tylko rozśmieszy dzieci, ale poprowadzi zabawę, wykona pokaz cyrkowy oraz śmieszne gagi sceniczne.

Magik / Iluzjonista

Dla wszystkich miłośników magii warto skorzystać z pokazu iluzjonisty, który zaprosi dzieci do świata magii, wykona kilkudziesięciu minutowy pokaz iluzji. Wybierając iluzjonistę warto spytać o program jaki zostanie przygotowany, aby był dobrany do warunków w jakich zostanie przeprowadzony.

dmuchańce jarosław - dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen z kulkami, zamki do skakania

Wynajem dmuchańców czyli dmuchane atrakcje na komunie - zamki, zjeżdżalnie, suche baseny

Dla dzieci lubiących ciągły ruch świetnie sprawdzą się dmuchane atrakcje dla dzieci w tym: baseny, zjeżdżalnie dmuchane, ścianki wspinaczkowe, zamki dmuchne. Oferta dmuchanych atrakcji jest mocno rozbudowana. Każda dmuchana atrakcja cechuje się kolorystyką oraz wielkością.

Kącik zabaw / plac zabaw

Planując komunię w lokalu należy zwrócić uwagę w co jest wyposażony plac zabaw, czy atrakcje dla dzieci są bezpieczne, czy są czyste i posiadają niezbędne atesty. Im bardziej wyposażony plac zabaw tym bardziej atrakcyjniejszy dla dzieci.

Fotograf na komunie

Planując takie wydarzenie jak komunia, warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który uwieczni chwile, wykona zdjęcia i zostanie pamiątka na lata. Można również skorzystać z sesji komunijnej czy to w plenerze czy specjalnym studiu.

fotograf na komunie

Pokazy chemiczne / fizyki

Dla dzieci, które lubią bardziej nowinki technologiczne, uwielbiają doświadczenia można skorzystać z ofert firm, które oferują pokazy naukowe, gdzie dzieci mogą zobaczyć efektowny pokaz naukowy oraz samodzielnie przeprowadzić eksperyment. Na pokazach dzieci poznają wiele ciekawych i zaskakujących doświadczeń, które z pewnością wzbudzą w nich zachwyt.

Candy Bary, fontanna czekoladowa i inne słodkie stoły

Kolejną świetną atrakcją jest kącik, w którym znajdują się same słodkości. Candy Bar coraz częściej pojawia się nie tylko na weselach, ale również na komuniach i urodzinach. Znajdziemy tam przeróżne smakołyki: orzechy w czekoladzie, migdały w lukrze, lentilki, lizaki, cakepops, żelki czy cupkcakes, a to...

]]>
Dmuchane zamki, zjeżdżalnie i baseny https://www.klaunrzeszow.pl/blog/dmuchane-atrakcje 2017-03-12T14:52:00+01:00 2017-03-12T14:52:00+01:00

Dmuchane atrakcje dla dzieci to idealne rozwiązanie na każdą uroczystość dla rodziców z dziećmi, które uwielbiają świetną zabawę ze swoimi przyjaciółmi i lubią spędzać czas w ruchu.

Wynajem Dmuchańców w tym: zjeżdżalnia, basen z kulkami, zamki dmuchane to też fajny prezent dla dzieci z dużym zasobem energii. Dzięki zamówieniu przez rodzica dmuchanej zjeżdżalni, czy basenu wypełnionego tysiącami kulek dzieci mają możliwość wyładować energię, pobawić się na świeżym powietrzu oraz zrelaksować.

Na rynku możemy znaleźć ogromną ofertę dmuchanych urządzeń dla dzieci, dlatego też nasza oferta dmuchanych atrakcji dla dzieci jest ciągle rozszerzana. Zawsze zwracamy uwagę na detale, aby korzystające z dmuchańców dziecko mogło poczuć się jak w bajce. W związku z tym na dzieci czekają kolorowe delfiny, bryza morska, zamek krasnoludków, czy tropikalne palmy. Dmuchańce, które oferujemy są polskiej produkcji. Wykonane zostały przez producentów z największą dbałością o wszystkie detale. Posiadają niezbędne atesty oraz orzeczenia, które sprawiają, że są bezpieczne dla dzieci. dmuchana zjeżdżalnia delfin Dla miłośników przygód, nie bojących się wyzwań lubiących morską przygodę oferujemy wynajem dmuchanej zjeżdżalni podkarpackie. Zjeżdżalnia dmuchana Delfin idealnie nadaje się nawet dla starszych wyjadaczy przygód. Mogą korzystać z niej osoby w każdym wieku. Jej gabaryty pozwalają ją na rozłożenie w przypadku pogody na większym placu, a w przypadku nie pogody na salach szkolnych, halach i innych powierzchniach magazynowych.

Natomiast dla tych, którzy chcą się poczuć jak w prawdziwym zamku strzeżonym przez Smoczycę to mamy w ofercie średnią zjeżdżalnię dmuchaną, która idealnie nadaje się dla dzieci do dziesiątego roku życia. Zjeżdżalnia posiada wieżyczki co sprawia, że niczym nie różni się od prawdziwego zamku.

A dla wszystkich którzy lubią kolorowe szaleństwo w piłeczkach polecamy basen wypełniony mnóstwem piłeczek. Basen nadaje się dla dzieci w każdy wieku. dmuchany basen z kulkami Dodatkowo w ofercie mamy mały dmuchany zamek. Zamek ten przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia. Jednak jego gabaryty pozwalają na rozłożenie go w mniejszych salach, w przedszkolu, w szkole.

Nieraz rodzice wahają się, czy warto zamówić dmuchaną atrakcję dla dzieci, czy to aby na pewno to. Powołując się na nasze wieloletnie doświadczenie w pracy jako animator zabaw dla dzieci na podkarpaciu możemy stwierdzić, że w dzieciach poprzez korzystanie z wynajętych urządzeń pobudzana jest chęć aktywnego spędzania czasu.

Wychodząc na przeciw potrzeb naszych Klientów spełniamy oczekiwania każdego kto jest zainteresowany naszą ofertą. Oferujemy wynajem urządzeń dmuchanych podkarpackie w tym: wynajem dmuchana zjeżdżalnia, wynajem dmuchańców, czy wynajem dmuchany zamek.


Dmuchańce z firmy PALMONUTKA to gwarancja udanej i bezpiecznej zabawy. Jeśli masz jakieś pytania nie czekaj tylko zadzwoń a wszystko wytłumaczymy. Oferujemy wynajem dmuchanych atrakcji dla dzieci w województwie podkarpackim w miastach takich jak: Rzeszów, Jarosław, Łańcut, Przeworsk, Przemyśl, Radymno, Boguchwała, Rudnik nad Sanem, Sanok, Stalowa Wola i inne.

]]>