Pierwsza Komunia Św. to bardzo ważne przeżycie dla dziecka, ale także i najbliższych. Oprócz spotkań organizacyjnych, wyboru ubrania komunijnego należy zadbać o całą oprawę Komunii Świętej. Najczęściej rodzice decydują się na wynajem sali. W przypadku rezerwacji terminów dotyczących wynajmu sali na Komunię należy minimum rok szybciej zamawiać salę, napisać listę gości, ustalić menu z restauracją oraz zadbać o wszelkie najmniejsze szczegóły. W dniu Komunii obowiązków jest jeszcze więcej. Po uroczystej mszy i obiedzie dzieci poszukują jakiejś rozrywki. Dlatego też chcieliśmy polecić jakie atrakcje warto wybrać na pierwsza komunię, tak aby dzieci się nie nudziły.

Animator na komunię dla dzieci - Smerfy

Animator na komunię

Animator dla dzieci Rzeszów to osoba, która świetnie zorganizuje dzieciom zabawę, tak aby dzieci miały czas dobrze zaplanowany. Profesjonalny animator nie tylko powinien mieć duże zaplecze zabaw, ale także powinien dobierać zabawy bezpieczne dla dzieci. Animator czasu wolnego dla dzieci to osoba, którą cechuje duże poczucie humoru, stanowczość oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Animator oprócz zabaw wymaluje również dzieciom twarze, wymodeluje baloniki, puści bańki z wytwornicy, wykona pokaz dużych baniek mydlanych czy zrobi zamykanie w bańce mydlanej.

klaun dla dzieci na komunie

Klaun na komunię

Jeśli dzieci lubią kiedy jest kolorowo i wystrzałowo to wybiorą na pewno zabawę z Klaunem, który przebrany w kolorowy strój wykona kilka sztuczek iluzjonistycznych i wciągnie do zabawy z dziećmi nawet dorosłych. Klaun to osoba o wielkim potencjale, która nie tylko rozśmieszy dzieci, ale poprowadzi zabawę, wykona pokaz cyrkowy oraz śmieszne gagi sceniczne.

Magik / Iluzjonista

Dla wszystkich miłośników magii warto skorzystać z pokazu iluzjonisty, który zaprosi dzieci do świata magii, wykona kilkudziesięciu minutowy pokaz iluzji. Wybierając iluzjonistę warto spytać o program jaki zostanie przygotowany, aby był dobrany do warunków w jakich zostanie przeprowadzony.

dmuchańce jarosław - dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen z kulkami, zamki do skakania

Wynajem dmuchańców czyli dmuchane atrakcje na komunie - zamki, zjeżdżalnie, suche baseny

Dla dzieci lubiących ciągły ruch świetnie sprawdzą się dmuchane atrakcje dla dzieci w tym: baseny, zjeżdżalnie dmuchane, ścianki wspinaczkowe, zamki dmuchne. Oferta dmuchanych atrakcji jest mocno rozbudowana. Każda dmuchana atrakcja cechuje się kolorystyką oraz wielkością.

Kącik zabaw / plac zabaw

Planując komunię w lokalu należy zwrócić uwagę w co jest wyposażony plac zabaw, czy atrakcje dla dzieci są bezpieczne, czy są czyste i posiadają niezbędne atesty. Im bardziej wyposażony plac zabaw tym bardziej atrakcyjniejszy dla dzieci.

Fotograf na komunie

Planując takie wydarzenie jak komunia, warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który uwieczni chwile, wykona zdjęcia i zostanie pamiątka na lata. Można również skorzystać z sesji komunijnej czy to w plenerze czy specjalnym studiu.

fotograf na komunie

Pokazy chemiczne / fizyki

Dla dzieci, które lubią bardziej nowinki technologiczne, uwielbiają doświadczenia można skorzystać z ofert firm, które oferują pokazy naukowe, gdzie dzieci mogą zobaczyć efektowny pokaz naukowy oraz samodzielnie przeprowadzić eksperyment. Na pokazach dzieci poznają wiele ciekawych i zaskakujących doświadczeń, które z pewnością wzbudzą w nich zachwyt.

Candy Bary, fontanna czekoladowa i inne słodkie stoły

Kolejną świetną atrakcją jest kącik, w którym znajdują się same słodkości. Candy Bar coraz częściej pojawia się nie tylko na weselach, ale również na komuniach i urodzinach. Znajdziemy tam przeróżne smakołyki: orzechy w czekoladzie, migdały w lukrze, lentilki, lizaki, cakepops, żelki czy cupkcakes, a to wszystko efektownie podane na kolorowych paterach i w dużych słojach.

fotobudka jarosław przemyśl rzeszów

Fotobudka na komunię - przenośne studio fotograficzne drukujące natychmiast zdjęcia

Fotobudka jest wspaniałym i niebanalnym pomysłem na komunię dziecka. Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, które pozwala wykonać zabawną sesję zdjęciową, w której wszyscy mogą wziąć udział. Natychmiastowy wydruk pozwala na uatrakcyjnienie księgi gości gotowymi zdjęciami a tym samym mamy niezapomnianą pamiątkę dla dzieci i najbliższych na całe życie.

##Miasteczko cyrkowe - kuglarze, szczudlarze i inni akrobaci Dla miłośników sztuki cyrkowej polecamy warsztaty cyrkowe, gdzie dzieci będą mogły nauczyć się kręcić talerzami, czy żonglować piłeczkami. Poznają również techniki posługiwania się maczugami, obręczami oraz flowerstickiem. A dla odważnych zawsze można spróbować nauczyć się chodzić na szczudłach. Atrakcje zaproponowane przez nas z pewnością ucieszą dzieci, ale mogą być rónież frajdą dla dorosłych. Wybierając atrakcje należy uwzględnić miejsce, wiek dzieci oraz ich charakter, gdyż każda grupa dzieci jest inna i jedna grupa będzie woleć np. pokaz cyrkowy i zabawy na świeżym powietrzu, a druga pokaz naukowy. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogą zorganizować każdemu rodzicowi wyjątkową zabawę dla dzieci podczas Komunii.

Następny Post Poprzedni Post