Dzisiaj podpowiemy co jakie atrakcje oraz pomysły można wykorzystać aby wesele było jeszcze bardziej oryginalne. Skupimy się na wszystkich detalach. Wszystkim Młodym parom zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko wzruszająca, ale i wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Dlatego jak myślicie jakie atrakcje można zamówić aby wesele było efektowne, a przede wszystkim atrakcyjne dla wszystkich gości. Coraz częściej, aby osiągnąć ten cel nie wystarczy dobry zespół, czy Dj, piękna sala. Obecnie Młode Pary sięgają po coraz oryginalniejsze pomysły tym samym podnosząc poprzeczkę. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę wielu nietypowych atrakcji na wesele.

Atrakcje ślubne po ceremonii


Wypuszczenie balonów na hel z pudła przez Parę Młodą


Balony od zawsze towarzyszyły podczas dekoracji wesela. Obecnie modną atrakcją są balony na hel. Dlatego też coraz częściej można zamówić pudło wypełnione balonami na hel. Pudło z balonami na ślub najczęściej jest stawiane przy wyjściu pary młodej z kościoła, czy przed wejściem do sali weselnej. Kiedy Państwo Młodzi wychodzą np. z Kościoła takie pudło przystrojone w elegancki materiał czeka na nich jako niespodzianka. Wystarczy tylko podnieść pokrywę do góry, a z pudła wyleci ok. 100 szt. balonó1) wypełnionych helem. Całość tworzy bardzo efektowne widowisko.

Wypuszczanie gołębi przez Parę Młodą


Białe gołębie to symbol miłości, wierności oraz szczęścia, a ich wspólne wypuszczenie przez świeżo poślubionych, młodych ludzi jest bardzo romantycznym momentem. Wypuszczenie gołębi zazwyczaj występuje zaraz po uroczystości zaślubin przed Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. Przy organizowaniu takiej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę kilka opcji: ile będzie gołębi, czy gołębie będą wypuszczane z rąk czy może ze specjalnego kosza.

Bańki mydlane z wytwornicy


Bańki mydlane na wesele sprawią, że w ciągu kilku sekund obok Was będzie tysiące baniek mydlanych, co stworzy niesamowitą atmosferę, a także będzie to okazja do wykonania pięknych zdjęć w bańkowym szaleństwie. Wybierając bańki można wypożyczyć od firm specjalną wytwornicę, która pozwoli na zrealizowanie tego przedsięwzięcia. Im więcej wytwornic tym efekt piękniejszy. Przy korzystaniu z urządzeń typu wytwornica do baniek należy brak pod uwagę przyłącze do prądu.

Wystrzałowe tuby z konfetti


Tuby z konfetti to już coraz częstszy widok. Konfetti to zamiennik dawniej wykorzystywanego do tego celu ryżu. Należy zwrócić uwagę na to, że konfetti łatwiej pospr4żatać niż ryż, a także możemy sobie wybrać konfetti o różnych wzorach i kolorach: białe motyle, białe, czy czerwone serca, białe serpentyny itp. Ponadto tuby konfetti są bezpieczne, nie zawierają ładunków wybuchowych, a dzięki sprężonemu powietrzu tuby konfetti wyrzucane jest w górę na około 23 m. Aby efekt był niesamowity potrzeba minimum 4 tuby.

Szczudlate anioły - szczudlarze na ślub Podkarpacie


Anioł jest jednym z najpiękniejszych symboli. Anioł zwiastuje pomyślność i szczęście, dla innych może być Aniołem Stróżem chroniącym swoich podopiecznych. Ten wyjątkowy symbol może pojawić się również na Twojej uroczystości. Zaskocz wszystkich gości na Twoim weselu nietuzinkową atrakcją jaką są szczudlate anioły. Najczęściej po skończonej uroczystości zaślubin kiedy Państwo Młodzi wychodzą z Kościoła szczudlate anioły - para pięknych, ponad 2 metrowych aniołów może sypać płatkami róż lub wystrzelać tuby z konfetti. Przy składaniu życzeń nowożeńcom szczudlarze rozdają dzieciom cukierki oraz pozują do zdjęć. Dwa piękne, białe, długie stroje aniołów wspaniale wkomponują się w całość i będą świetnie pasować do białej sukni Panny Młodej nadając całej uroczystości bajkową oprawę.

Atrakcje weselne w trakcie przyjęcia


Pierwszy taniec w chmurach - ciężki dym Rzeszów

To specjalna wytwornica do ciężkiego dymu, która pozwala na to, że dym unosi się do kolan, nie wyżej, co sprawia wrażenie tańca w chmurach. Jest to atrakcja najczęściej wybierana podczas pierwszego tańca, która sprawi, że taniec będzie wyglądał jeszcze bardziej efektowniej, a zdjęcia z pierwszego tańca zachwycą nie tylko najbardziej wybrednych gości. Przy wyborze wytwornic należy kierować się nie ceną a jakością usługi. Tanie wytwornice nie tylko zadymiają pomieszczenie, ale dym unosi się do góry. Profesjonalne urządzenia pozwalają na uzyskanie efektu ciężkiej mgły, która unosi się nisko, a co najważniejsze nie zadymia pomieszczenia.

Upominki dla gości

Każdy człowiek lubi otrzymywać drobne niespodzianki. Dlatego też warto w tak wyjątkowym dniu jakim jest ślub podziękować gościom w niebanalny sposób, można zamówić gipsowe aniołki pięknie zapakowane, czy gadżety z wygrawerowaną datą ślubu i imionami. Jeśli chodzi o upominki na weselu tutaj wybór jest dość szeroki

Fotobudka Rzeszów

Marzysz o fotobudce na weselu? Fotobudki wciąż cieszą się ogromnym powodzeniem na polskich weselach. Pozwalają nie tylko na natychmiastowy wydruk zdjęć, ale wklejone zdjęcia do księgi gości mogą stanowić niezwykłą pamiątkę dla Państwa Młodych. Zabawne gadżety urozmaicają zabawę co bardzo podoba się gościom, a o to przecież chodzi! Fotobudkę wynajmuje się na określony czas wybierając jeden z dostępnych pakietów. Cena najczęściej zawiera nielimitowaną ilość zdjęć, pomoc asystenta w obsłudze oraz gadżety. Fotobudki działają na terenie całej Polski – są dość mobilne, bo właściciele mogą dowieźć ją do wybranej przez Was lokalizacji.

Balony LED

Balony LEDOWE są Alternatywą dla pokazów fajerwerków i wypuszczania lampionów. Balony ledowe wspaniale angażują młodych i gości. Są bezpieczne w użyciu – więc mogą się bawić nimi nawet dzieci obecne na weselu. Wypuszczenie kilkudziesięciu świecących balonów LED, robi naprawdę duże wrażenie – pięknie prezentują się one na zdjęciach z wesela. A koszt takiej atrakcji w dużej mierze zależy od ilości balonów.

Candy Bar

Dla miłośników słodkich łakoci polecamy Candy Bar. Trend zza oceanu zagościł w Polsce i zdaje się, że przypadł nam do gustu. To prawdziwe deserowe szaleństwo, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Przyciąga łasuchów oraz ozdabia weselną salę. Aby taki Candy Bar wyglądał atrakcyjnie, należy skupić się nad dekoracją dopasowaną do wystroju całościowego sali oraz nad smakołykami dostępnymi. Im większy wybór tym taki Candy Bar jest atrakcyjny. Najczęściej podawane są babeczki, migdały w lukrze, draże, cukierki itp. produkty.

Fontanna czekoladowa

Fajerwerki

Pokaz sztucznych ogni to atrakcja, którą powinniśmy powierzyć profesjonalistom ze względu na bezpieczeństwo. Miejsce do wykonania pokazu powinno być odpowiednio zabezpieczone i wydzielone. Fajerwerki to atrakcja, która na pewno uświetni weselną noc. Dzięki świetnie dobranym efektom oraz muzyki, taki pokaz może być czymś co goście weselni na długo zapamiętają i będą pod wrażeniem niespodzianki.

Pokaz ognia- "fireshow"

Dla odważnych przyszłych nowożeńców kolejną "ogniową" atrakcją może być chociażby pokaz ognia wykonany przez kuglarzy. jest to przeważnie przedstawienie tematyczne z duża ilością ognia, pirotechniki scenicznej oraz unikalnych efektów wizualnych. Każdy pokaz dobierany jest najczęściej indywidualnie dostosowany do preferencji Klienta. Taki pokaz trwa najczęściej do ok. 15-30 minut.

Wybuchowy balon

Wybuchowy balon to balon o średnicy minimum 1 m wypełniony mniejszymi balonikami . Taki balon najczęściej podwieszany jest pod sufitem na środku sali weselnej i wtedy kiedy tańczą taniec Państwo Młodzi, dzięki specjalnemu detonatorowi, większy balon pęka a mniejsze baloniki wypadają z balona. Wszystko to tworzy wspaniałą i niebanalną scenerię.

Występ iluzjonisty, klauna

Występ Klauna albo Iluzjonisty na weselu? Jeśli lubicie dość nietypowe atrakcje warto skorzystać z takiego występu. Iluzjonista przygotuje magiczne widowisko wypełnione niezliczoną ilością sztuczek magicznych, do zabaw z iluzją najczęściej zapraszane są osoby z gości weselnych co nadaje dosyć zabawnej sytuacji całej oprawie weselnej. Występ zaś Klauna powinien opierać się na wielu komicznych sytuacjach, które wprawią gości w dobry humor do końca wesela. Najczęściej takie skecze trwają do ok. 15-30 minut i są dodatkiem podczas przyjęcia weselnego.

Następny Post Poprzedni Post