Blog Klaun Rzeszów

Blog o organizacji zabaw dla dzieci i nie tylko na urodziny, komunie, wesela oraz duże imprezy plenerowe.

Na każdej imprezie na której są dzieci dużym zainteresowaniem jest malowanie twarzy.Aby malowanie twarzy było bezpieczne należy wiedzieć na co zwrócić uwagę i o tym chcemy dzisiaj powiedzieć.

Czytaj dalej...

Czym zająć dzieci na weselu? Oto odwieczne pytanie, które zadaje sobie nie jedna para planując wesele i licząc zaproszone na wesele dzieci. Często dzieci pozostawione same sobie nudzą się po jakimś czasie dostępnym placem zabaw, czy tańczeniem na sali. Dlatego, też niektóre pary rezygnują z zapraszania dzieci na wesele. Cóż, to Wasz dzień, Wasza uroczystość i to Wy decydujecie kogo chcecie zapraszać a kogo nie. Jednak my podamy kilka pomysłów jak zorganizować dzieciom czas aby dzieci nie nudziły się na weselu.

Czytaj dalej...

Urodziny dziecka to nie lada wyzwanie dla wielu rodziców. W dzisiejszym artykule podpowiemy jak najlepiej zorganizować urodziny dziecka, jak je rozplanować oraz jak sprawić, aby dziecko było zadowolone z nich. Planując urodziny należy zastanowić się przede wszystkim nad miejscem.

Czytaj dalej...

Dzisiaj podpowiemy co jakie atrakcje oraz pomysły można wykorzystać aby wesele było jeszcze bardziej oryginalne. Skupimy się na wszystkich detalach. Wszystkim Młodym parom zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko wzruszająca, ale i wyjątkowa i na długo zapadła gościom w pamięć. Dlatego jak myślicie jakie atrakcje można zamówić aby wesele było efektowne, a przede wszystkim atrakcyjne dla wszystkich gości. Coraz częściej, aby osiągnąć ten cel nie wystarczy dobry zespół, czy Dj, piękna sala. Obecnie Młode Pary sięgają po coraz oryginalniejsze pomysły tym samym podnosząc poprzeczkę. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę wielu nietypowych atrakcji na wesele.

Czytaj dalej...

Pierwsza Komunia Św. to bardzo ważne przeżycie dla dziecka, ale także i najbliższych. Oprócz spotkań organizacyjnych, wyboru ubrania komunijnego należy zadbać o całą oprawę Komunii Świętej. Najczęściej rodzice decydują się na wynajem sali. W przypadku rezerwacji terminów dotyczących wynajmu sali na Komunię należy minimum rok szybciej zamawiać salę, napisać listę gości, ustalić menu z restauracją oraz zadbać o wszelkie najmniejsze szczegóły. W dniu Komunii obowiązków jest jeszcze więcej. Po uroczystej mszy i obiedzie dzieci poszukują jakiejś rozrywki. Dlatego też chcieliśmy polecić jakie atrakcje warto wybrać na pierwsza komunię, tak aby dzieci się nie nudziły.

Czytaj dalej...