23
Jul
July 23, 2017, 1:34 pm
Czym kierować się podczas wyboru fotobudki na wesele?

W dzisiejszym artykule będziemy chcieli zwrócić uwagę czym kierować się przy wyborze fotobudki. Często otrzymujemy wiadomości oraz zapytania jaką fotobudkę wybrać co jest przy wyborze najważniejsze. Dzisiaj w skrócie przedstawimy najważniejsze punkty czym kierują się najczęściej Nowożeńcy, a czym, należy się kierować. Młodzi najczęściej kierują się ceną. Jednak należy pamiętać, że każda fotobudka może mieć różnej jakości sprzęt. kamera internetowa a dobry aparat wpływa znacząco na zdjęcia, czy profesjonalna drukarka termosublimacyjna, a tania drukarka. Często zdjęcia wykonane z kiepskiej jakości fotobudki są ciemne, a wywołanie ich w dużym formacie powoduje nakładanie ziarna, co sprawia, że zdjęcia są rozmazane lub nieczytelne.

Spytacje więc, czym się kierować przy wyborze fotobudki. Na pewno pierwszą najważniejszą rzeczą musi być zwrócenie uwagi czy chcemy zapłacić mało i mieć kiepskie zdjęcia, czy zapłacić więcej i mieć dobrej jakości zdjęcia. Dlatego nie powinniśmy się bać spytać w jakiś sprzęt wyposażona jest fotobudka:

Sprzęt

Na jakość zdjęć składa się sprzęt wykorzystany do robienia zdjęć. Często w fotobudkach znajduje się zwykły aparat kompaktowy. Jednak w tańszych opcjach fotobudki znajduje się kamera internetowa. Standardowo najczęściej umieszczany jest aparat firmy Canon, który dzięki swoim parametrom pozwala na uzyskanie zadowalających zdjęć z fotobudki. Ważną rolę odgrywa także oświetlenie. Każda fotobudka powinna być dodatkowo wyposażona oświetlenie. Najlepiej jeśli aparat znajduje się wewnątrz lamp, gdyż to pozwala na równomierne doświetlenie zdjęcia. Trzeci element, który ma kluczowe znaczenie jest drukarka. . Istnieje wiele drukarek, lecz nie każda się do tego nadaje – jedne drukują bardzo długo, w innych zaś trzeba co 20 zdjęć dokładać papier. Na rynku istnieje wiele drukarek, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie fotobudki z drukarką termosublimacyjną. technologia sublimacyjna pozwala na szybkie ok. 10 sekundowe, wydruki zdjęć. Zdjęcia wydrukowane z takiej drukarki są bardzo trwałe i odporne na wodę oraz odporne na promieniowanie UV, co sprawia, że nie blakną. System rolkowy zastosowany w drukarkach termosublimacyjnych sprawia, że nie trzeba wymieniać papieru co kilkanaście zdjęć, a możemy bez przerwy drukować ok. 700 zdjęć.

Personalizacja fotobudki pod życzenie Klienta

Każdy ma inny gust, dlatego bardzo ważne aby ramka do zdjęć była zaprojektowana zgodnie z życzeniem Klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość różnorodnego wyboru teł. Kierując się dobrą zabawą można skorzystać z dużego wyboru gadżetów imprezowych: peruki, zabawne okulary i inne atrybuty, które sprawią, że zabawa jest jeszcze bardziej ciekawsza.

Wygląd fotobudki i obsługa fotobudki

Jeśli chodzi o wygląd fotobudki mamy szeroki wachlarz wyboru od kolorystyki po wykonanie fotobudki z drewna. Fotobudka powinna cechować się estetycznym wykonaniem, być elegancka i wpasowywać się w klimat danej imprezy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę czy mamy zapewnioną obsługę fotobudki oraz osobę, która pomaga np. osobom starszym skorzystać z fotobudki.

Cena

Mając już ustalone kryteria, które nas interesują możemy kierować się ceną. Wtedy możemy wybrać w danej cenie najatrakcyjniejszą dla nas opcję. Warto dodatkowo zwrócić też uwagę na dodatki jak: prywatna galeria online, czy księga gości, zdjęcia na pendrivie.

Myślę, że w skrócie napisaliśmy czym kierować się przy wypożyczeniu fotobudki na wesele i inne okoliczności. A może Wy macie jeszcze jakieś propozycje. Jeśli tak, koniecznie dajcie nam znać.

Następny Post Poprzedni Post